1
PGNiG - Aktualności

Targi Pracy i Praktyk dla Elektroników i Informatyków

Reprezentanci Spółki PGNiG Technologie S.A uczestniczyli w 31. edycji Targów Pracy i Praktyk dla Elektroników i Informatyków, które odbyły się 23 października w Gmachu Elektroniki na ul. Nowowiejskiej 15/19. Targi te stanowiły doskonałą okazję do nawiązania kontaktów z przyszłymi specjalistami z dziedziny elektroniki i informatyki oraz zaprezentowania możliwości zatrudnienia w naszej dynamicznie rozwijającej się firmie.

Nasi przedstawiciele mieli okazję spotkać się z wieloma utalentowanymi studentami i absolwentami Politechniki Warszawskiej oraz innych renomowanych uczelni, którzy byli zainteresowani karierą w branży technologicznej. Nasza firma jest zaangażowana w rozwijanie nowoczesnych technologii, a dzięki udziałowi w Targach Pracy i Praktyk mogliśmy zaznaczyć naszą obecność jako atrakcyjny pracodawca.

Udział w Targach Pracy i Praktyk dla Elektroników i Informatyków był dla Spółki PGNiG Technologie nie tylko okazją do pozyskania nowych talentów, ale także do promocji naszej firmy jako miejsca, gdzie innowacyjność i rozwijanie umiejętności są priorytetem. Czekamy na kolejne edycje, aby nadal wspierać rozwój młodych talentów i budować naszą kadrę ekspertów.