1
PGNiG - Aktualności

PGNiG Technologie dla wychowanków placówek opiekuńczo-wychowawczych na Podkarpaciu

"...sport ma moc zmieniania świata. Ma moc inspirującą, rzadką moc jednoczenia ludzi…"

Z dumą ogłaszamy, że nasza firma mogła wspierać Fundację Kompas, Dom Dziecka im. Janusza Korczaka w Długiem przy organizacji Spartakiady Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych Województwa Podkarpackiego. Partnerami w organizacji byli: Gmina Chorkówka, Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce, Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Chorkówce, Kompleks Boisk Sportowych w Chorkówce oraz Samodzielne Publiczne Pogotowie Ratunkowe w Krośnie.

Uroczystego otwarcia Spartakiady dokonał Zbigniew Leniowski, Prezes Zarządu PGNiG Technologie S.A. wraz z przedstawicielami władz lokalnych i samorządowych.

W imprezie udział wzięło 18 placówek – 68 wychowanków wraz ze swoimi wychowawcami i opiekunami. Organizator, oprócz rywalizacji sportowej, zaplanował dodatkową atrakcję związaną z obchodami „Roku Łukasiewicza”.

Wychowankowie udali się do Bóbrki, do Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza, gdzie mogli zwiedzić Muzeum oraz poznać postać pioniera przemysłu naftowego – Ignacego Łukasiewicza. Zwieńczeniem było wręczenie nagród, pucharów, medali i dyplomów.

Pragniemy jeszcze raz pogratulować wszystkim uczestnikom oraz organizatorom tego wspaniałego wydarzenia!

 

Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu relacjonującego 3 edycję Spartakiady:

Spartakiada Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych Województwa Podkarpackiego w Chorkówce – YouTube