1
PGNiG - Aktualności

Dzień Rodzinny w PGNIG Technologie

🎉👨‍👩‍👧‍👦 Dzień Rodzinny w PGNIG Technologie – niezapomniane chwile pełne radości i wspólnych przeżyć!

W dniu 2 czerwca mieliśmy okazję świętować Dzień Rodzinny dla naszych pracowników wraz z ich bliskimi. To wydarzenie okazało się nie tylko piękne pod względem pogody, ale także pełne emocji i niezapomnianych atrakcji.

Piknik był pełen radości, uśmiechów i pozytywnej energii. Wszyscy mogliśmy razem zasiąść do wspólnego stołu, delektując się pysznym jedzeniem i słuchając dobrej muzyki. Dzieci miały okazję szaleć na stanowiskach z różnego rodzaju atrakcjami, pod czujnym okiem naszych wspaniałych animatorów. Konkursy z nagrodami, malowanie buziek, piana party – wszystko to sprawiło, że nie brakowało śmiechu, śpiewów i tańców.

Widok rodziców tańczących z radością z swoimi pociechami oraz szczęśliwych mam, które nie mogły się powstrzymać od podskakiwania razem z nimi w rytm muzyki, był niezwykle wzruszający. Oczywiście nie mogło zabraknąć dań z grilla i smakołyków dla najmłodszych, które dodatkowo umilały nam czas spędzony na wspólnym świętowaniu.

Dziękujemy wszystkim za udział w tym niezapomnianym dniu oraz za tworzenie tak wspaniałej atmosfery. Wasza radość i zaangażowanie sprawiły, że to wydarzenie było wyjątkowe.

Już nie możemy doczekać się kolejnego wspólnego eventu, który przyniesie nam jeszcze więcej radości i wspomnień.