1
PGNiG - Aktualności

Działamy charytatywnie nie tylko od święta

Zarząd Spółki i pracownicy PGNiG Technologie S.A. Grupa Orlen jak zawsze zaangażowani i pomocni.

Po raz kolejny nasza Spółka niezależnie od sytuacji i „czasów” chętnie angażuje się w akcje charytatywne nie tylko od święta.

Nie sposób wymienić wszystkich działań zorganizowanych przez naszą Spółkę, ale warto wspomnieć  o ostatnio zorganizowanych inicjatywach. Poprzez pomoc w postaci darów rzeczowych wsparliśmy organizacje społeczne tj. Polskie Stowarzyszenie Diabetyków Koło Miejsko Gminne w Jedliczu oraz Organizację „Ukraina – Ziemia Wielkiego Narodu” z siedzibą w Bolechowie.

Pomaganie to wartość, w którą wierzymy i która wpływa na kierunek działań naszej Spółki.
Tym bardziej cieszymy się, że mogliśmy kolejny raz wziąć udział w inicjatywie, której celem jest wsparcie dla Ukrainy. Wspólnie z Organizacją „Ukraina – Ziemia Wielkiego Narodu” zorganizowaliśmy transport żywności na front dla walczących żołnierzy z okolic Bolechowa.

Dzięki naszym działaniom CSR pomagamy wielu lokalnym organizacjom i instytucjom oraz wielokrotnie wspieraliśmy naszych potrzebujących sąsiadów z Ukrainy poprzez różnego rodzaju inicjatywy pomocowe.

Jesteśmy przekonani , że każdy z nas może dać coś od siebie i tym samym pomóc przetrwać narodowi ukraińskiemu ten trudny czas.

Wierzymy, że dobro wraca!